Zdravím vás na mém blogu a těší mě, že jste si rozklikli i tuto část toho všeho, protože to znamená, že jste blog hned nezavřeli a pravděpodobně ve vás vzbudil i trochu zvědavosti 🙂

Takže abych vám odpověděla na nevyslovenou otázku.

Jsem Sireen. Siréna plná osobností, dítko z roku 1995 zrozené za jednoho deštivého středečního rána. Táhlé vytí v lesích, tiché vytrvalé volání, že jsem tady. Žiji a snažím se najít své klidné místo, jak na světě, tak v sobě samé. Snažím se věřit, doufat, žít, tvořit, bojovat a pomáhat.

Studuji obor fotografie a audiovize. Ráda tvořím. Ráda se inspiruji, cítím, vstřebávám, ráda přijímám a dávám. Každý den svádím své malé boje sama se sebou, ale stále jsem tady a stále cítím.  Teď chci vyjít na světlo, chci začít mluvit, o všem, o čem potřebuji, o tom zlém i dobrém – hodně o tom dobrém. O lesích a o tom, co pro mě znamená, když tam mohu existovat, když se mohu prohánět na koni po zoraném poli, když mohu být pryč od hluku a shonu, ležet někde v listí a nechat vše být. Chci se dělit o svou cestu k lepším zítřkům a doufat, že na to někdo z vás narazí a že to třeba pomůže. Chci trochu víc žít, trochu víc milovat, tvořit a věřit.

Protože to jde, protože je to můj život, protože prostě mohu.

 

A pokud byste chtěli vidět ještě hlouběji, pokračujte na tento článek: Křehkosti

Translate »